| Mihai1947 a întrebat:

Va salut! Maine dau examenul auto(traseul), pot sa vin la examen in pantaloni scurti?
Instructorul mi-a spus ca e mai bine sa vin in pantaloni lungi...pe langa ca o sa fiu stresat, o sa mor si de cald daca vin in pantaloni lungi.
Ma pica examinatorul daca vin in pantaloni scurti?

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

N-ai climă? Și traseul tot un examen este, deci ar fi frumos sa te îmbraci cat de cat elegant. Sau macar pantaloni de trening și un tricou ceva.
Controleaza-ti emoțiile că dacă mai pune și el presiune pe tine ești mort laughing.

| Mihai1947 explică (pentru BuLaNNNeL):

Am inteles. Mai am o intrebare, la parcarea cu spatele trebuie sa parchez cu luminile de avarie, sau cu semnalizare pe partea unde parchez?
Dar la mersul cu spatele?
Instructorul mi-a zis sa folosesc avariile, in alte locuri spun ca nu trebuie...

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihai1947):

Nu e obligatoriu, dar dacă ți-a zis sa le folosești, poate la voi examinatorii vor să vadă chestia asta, așa că foloseste-le. La mersul cu spatele nici atât, deoarece masina este dotată cu propriile "semnalizări" - luminile albe. Dar dacă ți-a zis el, fa-o.

| Mihai1947 explică (pentru BuLaNNNeL):

Mersi mult!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihai1947):

Succes. Fără emoții, atenție mărită pe indicatoare, pietoni, semnalizările celorlalți participanți la trafic. Nu înțelegi comanda, întrebi. Nu te grăbești. Mai bine 3 puncte pentru că "tragi de timp", decât 21 pentru neacordare de prioritate sau intervenția lui. Mâine aștept să dai de băut. happy

| Mihai1947 explică (pentru BuLaNNNeL):

L-am luat cu 17 puncte?
Am tras de timp de aproape l-am enervat, la un moment dat m-am speriat ca a pus mana pe volan si ma grabea sa ma bag, tot zicea "hai ca ai timp, cu curaj"?
La cat de mult am tras de timp + am condus fix pe unde era cel mai aglomerat, 15 minute cel putin le-am stat.
Dupa 26 de minute, dupa ce am facut mersul cu spatele, a spus ca ii place cum conduc si a zis sa opresc, ADMIS?
N-am ce sa zic, politistul chiar a fost ok...
Mersi mult de sfaturi si ca m-ai incurajat!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Mihai1947):

Felicitări, chiar de treabă polițistul dacă-ți zicea singur că ai timp.
Pe Marți ar trebui sa îl ai acasă permisul.
Să-l stăpânești fara evenimente și atenție mărită că de acum ești singur.

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu recomand. De ce nu vii în chiloți?

| goguPatent a răspuns:

Eee hai
vii in ce vrea muschiul tau atat timp cat e decevt ce naiba

| Cristian226 a răspuns:

Eu când am dat vara acum doi ani am mers în blugi lungi și tricou și cam asa erau îmbrăcați cam toți bărbații care dădeau. Femei am văzut vreo 2 în pantaloni scurți atunci.

| Mihai1947 explică (pentru Cristian226):

Unde apare "?" erau de fapt emoticoane laughing

| spider99spy a răspuns:

Ce legatura are tinuta cu examenul auto? Poti sa vii cum doresti, doar sa fie o tinuta decenta.

Poti sa bagi o lozinca "Imi cer scuze ca am vanit in pantaloni scurti, dar am foarte mare emotii si plus canicula de afara am zis sa nu amplific emotiile."