| david_6050 a întrebat:

Va salut pe toti! As vrea sa achizitionez o masina buna ...fiabila puternica asta m-ar interesa mult!
Dintre o Skoda Fabia Breck 1.9 TDI 105 cai si un logan 1.5 dci 85 de cai.Ce alegeti? funda garntat

Răspuns Câştigător
| mangojump a răspuns:

Skoda happy

5 răspunsuri:
| marcous a răspuns:

Skoda Fabia 1.9 TDI 105 cp
Loganul merita daca avea DCI-ul nou pe el, cel de 90 de cai.

| tudorviorel a răspuns:

Depinde ce i place fiecaruia, am un logan de 85 cp din 2008 si nu am avut nici o problema. pisele si consumabilele sint mai ieftine la logan motor mai mic taxe mai mici, in schimb la dizain loganul este mai slab scoda sta mai bine.acum decizia este a ta.

| david_6050 explică (pentru tudorviorel):

Multumesc aici ai o mare dreptate, loganul e mai ieftin piese etc mi-am cumparat fabia si mna e o diferenta mare intre cele doua masini da si loganul e bun.

| Adrianbistry a răspuns:

E ca si companiile de avioane low cost.skoda fara doar si poate

| david_6050 explică:

Multumesc mult!
In orice caz as fii ales skoda...e mult mai fiabila... dacia tot dacia e.Skoda e mult mai puternica mai rezistenta la tabla fara rugina din cate stiu.