| Cristina64 a întrebat:

Voi ce masina vreti sa va luati/aveti?happy

16 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Volkswagen Broscuță

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lancer, am unu, vreau unul mai puternic happy

| Braunion a răspuns:

Intre a vrea si a putea e diferenta mare. Vreau un Mercedes Clasa S, dar nici daca as avea bani nu mi-as cumpara unu.

| Fulbaster a răspuns:

Avem opel, vrem sa ne luam ferrari.

| ovidiu8msn a răspuns:

In 3-4 luni planuiesc sa imi iau o Mazda 323F.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Marrythenight a răspuns:

Buna.
Nu am ajuns la varsta la care sa imi iau propria masina, dar parintii mei vor sa isi cumpere in curand un Opel Insignia. happy Ah, si masina actuala e un peugeot 407. O zi buna!

| boss97 a răspuns:

Eu am un opel astra caravan, de fapt tata, dar vreau sa-mi iau golf 4.

| CristiMC a răspuns:

Pasat cc8 e super

| Patty03 a răspuns:

Eu astept sa se lanseze BMW Pininfarina Gran Lusso Coupe. laughing Stiu ca nu o voi avea niciodata pentru ca e enorm de scumpa dar probabil in viitor da laughing Pana atunci ma gandesc la un BMW X6, BMW M5, M6 saau mie personal imi place si Range Rover-ul big grin Momentan avem un BMW 316 i laughing ( da, stiu, ador firma BMW, le consider cele mai adevarate masini din toate punctele de vedere ).

| Cristina64 explică (pentru Patty03):

Si eu vreau sa imi iau BMW x6 sau Mitsubishi Evo11...Cel mai si cel mai mult, ii place Ferarry LaFerarry...dar la cat costa, cred ca nici in 2 vieti nu ii stranglaughing)Dar de abia am 13 ani, asa ca nu ma grabesclaughing)winking

| Patty03 a răspuns (pentru Cristina64):

Da... adevarul e ca sunt cu adevarat bune, in special X6 pentru ca e 4X4 si nu sunt atat de sensibile la drumurile de rahat din tara asta. Insa eu ador m6 si cum ziceam pininfarina pe care doar daca le aduci putin pe aici toata se rupe, o strici si nu are sens sa strici asa o masina, doar vad si dupa cea a parintilor mei, este ceva mai joasa si oriunde ai merge cu ea toata trepideaza pe drumurile astea laughing

| mariuscrazy09 a răspuns:

Eu mi-as lua un opel astra sau vw golf 5

| rasu a răspuns:

Planuiesc un mercedes 200E, 1994 big grin 136cp foarte accesibil : in jur de 1500-2000 de euro, cu consum de 9l/100km