| Michael6996 a întrebat:

Dati-mi un media player pentu filme bun de care va folositi si sunteti multumiti.

Răspuns Câştigător
| Walker a răspuns:

VLC player este foarte bun.Citeste ABSOLUT toate formaturile si nu ai de ce sa iti faci griji ca fisierul x e in formaty sau altceva.Mi se pare foarte bun

3 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Eu folosesc BSplayer si imi place la nebunie.
Mai folosesc uneori Winamp iar sora mea foloseste VLC.
Bafta.

| Takocska a răspuns:

Windows media playerhappy

| aLiaLi a răspuns:

VLC este pe departe cel mai bun, cum spunea si cel de mai sus citeste absolut toate formatele. Poti instala de asemenea si SMPlayer, eu unu il folosesc pe acesta doar la seriale, pentru ca imi gaseste ce subtitrare am nevoie, daca filmul pe care il iau nu are. In rest VLC only happy e Best.