| Num3Ascuns a întrebat:

Volkswagen golf 6 sau noul Opel astra? Toti spun ca golful este mai bune dar eu vad numai astra pe drumuri!

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Evient ca Golf 6. Vezi numai astra fiindca sunt mult mai ieftine dar evident ca nu compari un Volkswagen cu un Opel!

| mgtow a răspuns:

Daca e masina familiara si iti place i-a golful dar opel niciodata pentru ca maicamea are unul si da probleme e din 2004 un opel vectra.

| angel74dm a răspuns:

Binenţeles că vezi numai Opel-uri, pentru că Golf-ul este cu câteva mii de euro mai scump...

| xt9000 a răspuns:

Golfurile chiar sunt mai bune dar motivul pentru care vezi numa astra e ca sunt mai ieftine, si fiind in Romania de aceea vezi mai multe astra

| FesCuDungi a răspuns:

Mai bine skoda octavia(aia lunga) http://www.e-transport.ro/......LIFT.jpg;)

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Amandoua sunt bunebig grin Funda?:X

| eneandra77 a răspuns:

Volkswagen golf 6.

| crank123 a răspuns:

Salut. :) Citeste aceasta si iti vei da seama singur care este mai bun. :) http://www.autolatest.ro/......olf-vi-tsi

| Eufrosin a răspuns:

Golf 6