| Ho1 a întrebat:

(+voturi)Buna! As vrea sa va aflu parerile despre,care drum credeti ca e cel mai bun in tara voastra, raspunzind la intrebari:
1.Care e acest drum/strada/itinerar?
2.Ce simtiti cand mergeti pe acest drum?
3.Cu ce se asociaza drumul respectiv?
4.Ce semne sint pe aces drum? Cum le interpretati?
5.in cit timp ati putea parcurge acest drum?
6.Ce alternative ale acestui drum aveti? De ce il preferati?
******************************************************** ****
nu sunteti obligati sa raspundeti la toate intrebarile...dar se cere...macar la care stiti. Vreau raspunsuri decente, gandite happy
Pentru a posta *parerile* voastre pe blog.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te refri la drumuri de circulatie publica sau e vreo metafora prin intrebarea ta?

| Ho1 explică (pentru suntserios):

In general...care e strada ta preferata.....si povesteste despre ea raspunzind la intrebari.winking