| Aidutz a întrebat:

Funda, voturi, raspuns la intrebarile voastre, daca imi raspundeti si mie la o intrebarebatting eyelashes...Cum pot sa atrag atentia unui baiat fara sa creada ca sunt "disperata"? Va multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Heyhappydeci in primul rand daca nu esti disperata dupa el nu ai cum sa pari disperatahappy cel mai normal mod ar fi sa-l gasesti pe facebook si sa vorbesti cu el(asta este cel mai bun inceput dupa parerea mea)apoi poate va intalniti,alea aleathinking
alta varianta ar fi sa te imbraci "pe placul lui"(asta daca reusesti sa afli ce gen de fete-i plac)si sa treci asa pe langa el ca sa-si suceasca pivirea dupa tine,repete schema de mai multe ori(parerea mea e ca e o tampenia faza cu piedica,si sa cazi direct in bratele lui,baietii stiu deja ca asta e ceva planuitwinkingdeci mai bine nu); daca cumva stii pe cineva care il cunoaste,poti sa-l rogi sa-ti faca cunostinta,si mai vorbesti cu el, il mai impresionezi cu aere din astea mai skekere(crede-ma la baieti le plac foarte mult chestiile de genu' si mai ales fetele de gasca, cu comportament mai baietostonguehappy
sper ca te-am ajutattongue

| Aidutz explică (pentru ladyMillion):

Mersi:*

| ladyMillion a răspuns (pentru Aidutz):

Nu ai pentru ce, daca vrei sa te ajut cu vreun sfat, id-ul meu este arina_marinaa