| adrryana a întrebat:

cei care va uitati la "Pariu cu viata" ce cuplu preferati mai mult sara si dima sau monica si dima chiar ma intereseaza parerile voastre va rog sa imi raspundeti

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

Dima si Sara. Cred ca se potrivesc mai bine si cel putin arata mai bine impreuna decat Dima si Monica.

2 răspunsuri:
| Yosifica a răspuns:

Eu zic ca Dima si Monica ii ador si cred ca se potrivesc mai bine. acum parerile sunt impartite... pa`pahappy

| xgeanina a răspuns:

Pai Mie imi plac ambele cupluri si cred ca sara si cu dima se potrivesc mai bine dar chestia e ca dima o iubeste pe monica dar si lor le sta bine impreuna