| anonim_4396 a întrebat:

Voua ce v-ar place? volvo v40 2000? sau ford focus tot 2000?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un volvo cu 3 usi care imi place - e scump dar dupa mine as alege un ARO decat fordul.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îmi place mașina pe care o am!
Pa, pa.

| heddy10 a răspuns:

Ford 100%winking

| RB26DETT a răspuns (pentru heddy10):

Hmm, pe ford gasesti acelasi lux ca pe volvo? nu, designul interior la ford focus este cam ciudat varianta 2000 ca cele mai noi sunt mai frumusele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce buget ai? numai la marcile si modelele astea 2 te uiti?

si volvo sunt masini destul de bune dar as alege ford-ul...

| Veromon a răspuns:

Volvo v40 consuma enorm, este o masina foarte eleganta si fiabila...dar din cauza consumului de 15% real nu este cautata... mai pot sa spun ca si piesele sunt scumpe pentru volvo v40, doar e o limuzina. Ford Focus este o alegere excelenta, indiferent de motorizare, mult mai ieftina la intretinere si consum bun de 3.5% pentru. diesel.

| anonim_4396 explică (pentru Veromon):

V40 e combi, intretinerea e un pic cam scumpa, pompa Lucas daca bine stiu, nu consuma chiar asa mult, in special diesel, motoare aspirate de provenienta Renault, cunosc cine are, multumit de ea, Focus la fel, masina buna, dar nu se pot compara, sunt din clase diferite, V40 mai luxoasa daca pot zice asa si mai confortabila, dotari mai ok standard, pe cand Focus destul plastic in ele, dar o masinuta buna.