| tulin a întrebat:

Vreau sa cumpar caucicuri de vara.Nu stiu ce sa aleg dintre Uniroyal fabricate in Slovacia, si hankook fabricate in Koreea.Un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le am din ianuarie 2023 si sunt foarte bune.
Am făcut multi km cu ele.
Te vor tine vreo 4-5 ani.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Hankook!
am actual pe una dintre masini Hankook Ventus S1 evo si sunt peste ce am avut de la Michelin PS3/PS4 -care vorba aia sunt premium!
sunt peste la cum se comporta ca si franare, aderenta etc
evident si hankook si michelin si ceilalti producatori fac mai multe 'modele' de anvelope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hankooj
de Ungaria
Dot 2024

| ReddY25 a răspuns:

Cumpără de la Hankook, vei avea de câștigat

| tulin explică (pentru Simpatic):

Am gasit hankook, made in Ungaria cu dot 2024. cele made koreea, au dot 2023 ianuarie.nu stiu daca, cele made Ungaria sunt la fel de calitative.

| tulin explică (pentru anonim_4396):

Sunt de calitate?