| iulian13 a întrebat:

Sall...am nevoie de un sfat urgent! happy vreau sa cumpar o masina dar nu stiu daca se renteaza sa cumpar una second...sau un logan nou, nu stiu ce sa aleg laughing)

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Una noua e mai bine, ca stai fara grija unei defectiuni pe cap, totusi se mai intampla.
La banii unui logan iti iei cava mai buna(ma refer la o masina straina noua).

1 răspuns:
| laviflower a răspuns:

Cred ca daca loganul secon este intr-o stare proasta emai bine sa iei unul nou, dar daca arata mine stai linistit, il poti cumpara