| Byencutsza a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina cam la 8.000 de Euro dar nici foarte mica si noua. Imi puteti da un sfat?

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Iati un volvo xc90 bmw 535i golf 5 6 alfa romeo chevrolet cobalt ss

| dragos1294 a răspuns:

Masina pana in 8000euro noua nu prea stiu decat logan dar poti sa iti iei una second hand de ex. vw golf 4, 5, opel astra, audi a3 si dupa parerea mea sunt mai bune decat un logan

| FerLin a răspuns:

Vrei o masina in care sa tot bagi bani (consum mare, impozit mare, asigurare scumpa, piese scumpe) sau vrei una practica si economica?

| cristiiiiiii a răspuns:

Buna! si eu caut masina! m-am orientat spre un peugeot 206+ cu toate dotariile pe el si cu o vopsea mata si a ajuns la 10.000 de euro insa daca duci 3 tichete(vouchere) pretul va scade la 7200 de euro cv de genu.alte masini pana in 8000 de euro numai gasesti decat logan sau renault symbol dar cel mai bine incearca sa te interesezi la reprezentantele auto despre aceste tichete care valoareaza 3800 de lei la ei insa tu il gasesti sa cumperi unu si cu 1200 de lei. sper ca te-am ajutat bafta

| moniquah a răspuns:

Ford,,,, sunt bune

| Scorpions13 a răspuns:

Ia-ti un golf 5 sau un pegeout 407 consuma 5 % forte bune (la pegeout se cam bulesc injectoarele) sau ia-ti un opel astra 2005

| shobby10 a răspuns:

Renault Megane Sedan! Recomand cu cea mai mare placere!