| Yeezus a întrebat:

Ce sugestii de masina aveti pentru un proaspat posesor de permis? Am un buget de aprox. 8.000 euro. Mentionez ca prefer motorizare diesel si masinile tip berlina. NU vreau cutie automata.

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa nu-ti iei Volkswagen, mai ales Passat 2.0 TDI.
Eu sa am banii tai, i-as "arunca" pe o Vectra C 1.9 CDTI 150cp.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

P.S.: Te incadrezi si la Opel Insignia, cica sunt foarte reusite (nu le cunosc prea bine).

| GhostRider02 a răspuns:

Bmw seria 5 gasesti la 8000, audi a4 a6

| GhostRider02 a răspuns:

Dar sincer nu ti-as recomanda sa o iei din prima cu masini de astea ci : Volvo s40 2008, Ford Mondeo 1.8 2008, Ford Focus 2.0 2005, Skoda Octavia, Alfa Romeo 159, VW Polo 2010, Opel astra j.

| IonutMadalin1 a răspuns:

Pai cu 7000 si ceva iti poti lua o Škoda Octavia 2011, 1. 6diesel, sau un bmw 320 2006 2.0d, ori wv passat 2009 2.0d.