| UNomBATRAN a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o masina undeva la un pret de 10.000 ron. (2.000 -2500 euro) Spre ce marca sau model ma sfatuiti sa ma orientez? (din ce m-am documentat eu, am inteles ca opel astra. este ieftina si buna ca masina)

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E ok Astra, la bugetul tau poti lua G-ul, inmatriculat, cu taxa platita.
Daca vrei ceva mai mare, ia Focus 1.8 TDDI.
Ocoleste Golfurile pe benzina.

1 răspuns:
| hibrid112 a răspuns:

Am opel astra 1.7 am dat fix 2500 si sunt super multumit de alegerea mea. Masina buna, piese ieftine, consum mic si arata si bine.