| Burducea_Alex_1996 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar setul asta de stopuri
Trebuie omologate rar? dau funda!
http://www.pieseauto.ro/......18649.html

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Din cate stiu eu, sunt deja omologate, cele custom made trebuie omologate, si eu am stopuri/faruri tuning la masina si nu am avut nici o problema la rar sau in trafic.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic orice modificare la sistemul de iluminare al masinii trebuie omologat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Se gasesc in toate magazinele cu piese de Logan pe stoc. Banuiesc ca sunt omologate, si au certificatul de garantie si omologare in cutie, pe care il dai la service-ul care o sa ti le monteze, sa-l completeze si stampileze. Il pui langa actele masinii, si daca se trezeste vreun politai sa comenteze, ii bagi fituica-n fata.