| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un golf 4 si imi vor mai ramane in jur de 250 de euro .ce credeti ca as putea sa cumpar pentru a fii mai frumos ? ma gandesc sa imi iau un gps mai ieftin doar cu orasele din ro pentru ca nu ies din tara (in jur de 50 euro). un de detector de radar ( in jur de 50 euro ) . pleoape pentrru faruri ( in jur de 25 euro ) . un casetofon cu cd (in jur de 50 euro) . credeti ca voi gasi niste boxe pentru a se auzi mai tare ? (nu vreau sa dardaie tabla,doar sa se auda frumos si un pic mai tare decat boxele standard). ce idei de accesorizare pentru golf 4 mai imi recomandati ? (chiar daca depasesc 250 euro ) ? va multumesc

4 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Daca-ti mai raman ceva bani, ia-ti si un atlas geografic.

| alexro13 a răspuns (pentru MidnightLady):

Ce vrei sa zici cu asta?

| MidnightLady a răspuns (pentru alexro13):

No, ma gandeam sa stii si tu prin ce tari din Romania ai putea ajunge...

| alexro13 a răspuns (pentru MidnightLady):

laughingaaa...scuze am gresit eu.eu aveam nevoie de niste sfaturi nu de critici la adresa intrebarii. inca o data imi cer scuze tuturor ca am gresit un pic in intrebare