| Catica89i a întrebat:

Vreau sa imi masina care e mai buna Bmw sau Audi ce model credeti ca e bun si fain

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noul A5 RS 2018 e bestial. Bmw are directia dura si estetica mai naspa. Audi isi face griji pentru design si fiabilitate in comparatie cu alte marci germane.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Audi A7 2018. 3.0 benzina 340cp

| relian a răspuns:

Daca iti plac masinile sport ia-ti bmw, daca vrei confort ia audi.
Ca si calitate BMW e mai bun, doar ca ei au mai toate masinile cu suspensie sport, doar sa iei seria 700 sa ai confort.
Dar ca piese,ca tabla,ca fier,ca plastic si etc bmw e mai de calitate ca audi. Iara mercedesu este si mai de calitatelaughing doar ca la mercedes ai de unde alege, au aceiasi masina si cu suspensie sport si confort. Unia or sa spuna ca masina e masina, alea sunt povesti, depinde in c e ai mers, sau ce masina ai folosit pana acum. Daca nu esti pretentios, ori nu te deranjeaza masinile cu suspensie spot ia bmw.La BMW singura chestie e ca sunt praf laughing ma refer cele care sunt la vanzare sunt forjate la greu, sigur au probleme, nu vinde nimeni un bmw ca e bun laughing poate din astea cum am spus seria 700, dar trotinete de astea seria 300 alea eu asa cred ca 99% sunt cu probleme tocmai pentru ca au fost conduse prost, sau necorespunzator, sa tras de ele la greu, se fac curse cu ele etc.multi baga picioru in acceleratie la maxim laughing daca le spui zice dal la jalea ca e bmw doar laughing
Eu ce am spus ca e mai bun bmw am spus comparativ masini bune, noi sau oricum intretinute si conduse normal, de oameni normali laughing