| mgtow a întrebat:

Vreau sa stiu cum se desfasoara proba practica la obtinerea atestatului CPI marfa pe camion, instructorul mi-a zis ca nu ma intreaba doar ma pune sa conduc, o femeie care mi-a dat calificativul admis la examenul teoric mi-a spus ca ma poate intreba si alte minuni, si la ARR spune ca trebuie doar sa conduc in afara orasului fara sa ma intrebe nimic wtf man? Si daca ma intreaba sper sa nu vina cu intrebari naspa vreau sa ma lamuriti cu asta.

1 răspuns:
| EmyMartin94 a răspuns:

Nu te intreaba nimic laughing te pune sa conduci cateva minute! E ceva de genu ca sa vada daca tu stii sa te pui in miscare sau sa fi stapan pe camion dar care fiind incarcathee hee! Sper sa intelegi ce vreau sa zic!