| DaniTDCI a întrebat:

Salutari, cum se desfasoara proba practica pentru obtinerea atestatului de marfuri CPI?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte stiu, durează tot 45 de minute ca la examen, scrii tahograful și in rest e Ok. Greul a fost la proba scrisă. Dacă trecut de ea, felicitări!

| CataaS a răspuns:

Scrii tahograful, mergi 45 de minute. Știu de la o cunoștința, eu încă nu am dat. Cel puțin in cazul asta nu a fost nimic de temut. E doar ca sa fie. Greul a fost la proba scrisă. Felicitări dacă ai trecut!