Întrebare recomandată | mgtow a întrebat:

Of of, lumea asta a cam luat-o razna sau mi se pare ciudat, pe 19 decembrie 2012 am de dat proba de condus la camion pentru obtinerea atestatului CPI marfa. In site-ul oficial al ministerului de transport spune ca am de condus 30 de minute pe diverse portiuni de carosabil iar la scoala de soferi mi-au zis ca o sa imi puna niste intrebari legate de orele de conducere si alte minuni legate de documentele de transport, ceva mecanica, etc. Ce se petrece aici oameni buni? Instructorul mi-a zis ca nu ma intreaba nimic doar conduc iar doamnele care mi-au dat calificativul admis astazi mi-au spus ca o sa ma intrebe niste intrebari, cel de la ARR. Nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să crezi ceea ce se va întâmpla.
Mult succes.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa cum ti-am spus, in urma cu ceva timp, sunt 2 examene, unul teoretic si unul practic si ti-am dat si un site pe care sa vezi despre ce este vorba.
Daca ai dat examenul teoretic mai trebuie sa-l dai pe cel practic.

| mgtow explică (pentru Ioandelasal):

Da m-ati indrumat la site-ul ministerului de transport si acolo spune povestea conducerii de 30 de minute fara sa fie 45 cum precizeaza scoala de soferi. Poate imi pune intrebari usoare dar nu ar trebui...

| MihaelaDart a răspuns:

Nu cred ca lumea asta are ceva cu tine, totul tine de cum conduci. Raspunzi celor de la Arr si gata! Din moment ce ai notiunile proaspete din scoala de soferi, le raspunzi la intrebarile ce ti le vor pune, nu este capat de drum si nici nu te duc la taiere!

| mgtow explică (pentru MihaelaDart):

Dar pana atunci mai uit cateva intrebari si sper sa nu am de-a face cu belele.