| adrian222vfdsf a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce modificarii trebuie sa fac la un grand cherokee 2007 ca sa o pot trece la autoutilitara? Adica daca i dau scaunele jos ca banuiesc ca trebuie date jos cand o treci la autoutilitara dupa ce o inscriu ca autoutilitara i pot pune inapoi scunele? Sau un chrisler 300c se poate trece ca autoutilitara facand modificarii? Dau funda! va rog sa-mi raspundeti si la intrebarea cu chrislerul! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Focangeboy a răspuns:

Nu e chiar simplu sa faci asta..depinde cum e trecuta masina in carte..mergi si intreaba la rar, cel mai sigur!

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Daca e posibil, eu as vinde-o si as lua o autoutilitara gata facuta.