| Hshsbsvdjfodisbs a întrebat:

Z
Salut, de o luna ma chinui cu doua roti moto, am pus cauciucuri noi, dar nu se aseaza, unde intra cam 70-80 •\• bine dupa o bucata de cauciuc este bagata prea inauntru, aveți idee de ce? Am dat si cu ulei, am, umflat pana la 5 atmonsfere,
Am mai cumparat inca un ra d de cauciucuri, dar degeaba

Răspuns Câştigător
| pufulescu0o a răspuns:

Poate nu sunt dimensiunea corecta pentru acele jante. Din ce povestesti par a fi prea înguste. Mai uita-te o data cu atentie sau cauta pe net specificatiile tehnice ale moto, ce dimensiuni EXACTE de anvelope are.