| AndreeaNustiu a întrebat:

1.Ce creme imi recomandati de la famacii sau plafare, care sa nu fie nici foarte scumpe si sa ma ajute la cearcane, si la luminozitatea fetei?

2.Am o fata mica,rotunda si palida, credeti ca ar fi bine sa "scap" de pistrui, sau as parea prea palida?

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti cumperi un fond de ten potrivit, cu care acoperi si cearcanele si ceva din pistrui.Bea lichide, dormi suficient si cearcanele se vor mai estompa.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Cu o crema sau un fond de ten mai rau faci! Mai bine dormi suficient (10 ore), bea multe lichide si mananca multe fructe si lichide, astfel cearcanele vor disparea natural, decat sa-ti umplii fata de chimicale!
Bafta :*! fundita?

| AndreeaNustiu explică (pentru SexyGirlSweet1998):

10 oare? Sunt in timpul scolii, nu am cum sa dorm atata, as vrea eu dar nu pot, de obicei ma culc la 23 si ma trezesc la 7, ma devreme nu pot sa adorm.
Am auzit si de cea naturala cu castraveti sau cartofi, sau cu pliculete de ceai, alea functioneaza?

| minonAA a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin in jurul ochilor :*