| Iubibilăă a întrebat:

1.Ce modalitati de a prinde parul mai exista?
2.Ce produse sunt pentru a face parul sa stea drept? As vrea ceva~ spray cu fixare puternica etc.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

1.Sunt o gramada. Poti sa-l prinzi in spic,coada de peste, coc de balerina, coc impletit, coada rasucita, breton impletit si asa mai departe.
2. Poti sa-l intrepti cu bigudiuri speciale.

| Emma112 a răspuns:

Sezonul acesta se poarta mai mult parul ondulat si impletiturile, asa ca nu are rost sa-ti mai deteriorezi parul cu placa si alte produse..parerea mea big grin
Iar daca tii neaparat sa-l indrepti, gasesti prin magazine diferite produse. happy