| anonim_4396 a întrebat:

Sall fetele. Voi cum va faceti parul sa stea drept? fara placa sau altceva, eu cand ma tund mi se increteste si as vrea sa incerc sa il fac drept dar fara placa de par sau alte spray-uri. Voi cum vi-l faceti? Nu il am atat de cret doar ca e ondulat la varfuri si as vrea sa stea drept peste tot.

4 răspunsuri:
| 123Julia a răspuns:

Eu am parul drep, daca mi-l pieptan e prea mult! il am ffoarte drept.de ajuns cu mine. pai...
te speli pe cap cu samponul tau apoi te dai cu balsamul tau doar daca ai. apoi stai 15 min. cu parul infasurat intr-un prosop!
apoi iei pieptanul daca nu peria. apoi ti-l lasi sa se usuce singur, natural. sper ca te-am ajutat! BAFTA!

| Piersii a răspuns:

Stropestel cu apa, pieptanate si dati cu putina ceara, sau ceva... Funda?

| 000deea000 a răspuns:

Poti folosi o perie si un feon