| DollFacε a întrebat:

1.Cum să scap de bronz? De 2 ani nu mi se mai duce! Fundă!
2.Cum să o conving pe mama să mă lase să mă tund aşa? Nu vrea nici cum, zice că am părul creţ, dar se poate îndrepta cu placa! http://media.onsugar.com/files/2011/04/15/6/1574/1574473 3/7b/emo-hair-1.jpg

Răspuns Câştigător
| doinitza94 a răspuns:

Pai pentru ce sa scapi de bronz? Multe persoane petrec ore in sir la solar si la plaja ca sa capete un bronz, dar tu vrei sa scapi de el :d
Bronzul este foarte sexy, mai ales pe timp de vara, asa ca nu te chinui sa scapi de el! happy

Si tunsoarea chiar nu te va prinde daca ai parul cret happy
Spui ca se poate indrepta, dar in timp ti-l vei arde si va fi nesanatos! asa ca gindeste-te singurica inainte de a face o alegere

3 răspunsuri:
| tp a răspuns:

De bronz poti scapa cu exfoliante, cel mai indicat si natural este cafeaua.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Daca esti creata, mama ta are dreptate. Nu o sa iti stea ca in poza si nu il poti indrepta cu placa in fiecare zi pentru ca se arde si se topeste, crede-ma o spun din experienta proprie. In plus, de exemplu vara cand transpiri, se increteste la loc, la fel cand faci dus.

| DollFacε explică:

Vi-aş da fundă la toate, dar din păcate nu se poate.Vizitaţi-mi pagina de facebook!