| Roxana6 a întrebat:

Poate ca nu e cea mai potrivita categorie dar cred ca e cea mai vizualizata.Am 13 ani.As vrea mult sa imi fac o schimbare de look, sa imi tund parul in scari. Vreau sa o conving pe mama sa ma lase, pentru ca nu e de acord. Ea e putin mai severa si nu stiu cum sa o conving sa ma lase.Am mai pus o data aceasta intrebare dar a fost inteleasa gresit.Cine are cele mai bune idei de a o convinge pe mama primeste FUNDA + VOT! Ceilalti primesc VOT!

Răspuns Câştigător
| dolly_2106 a răspuns:

Buna...cand mama este in toane bune ii pun orice intrebare...incearca si tu. poate merge

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh unii asteapta cativa ani sa aiba parul lung
Iar tu vrei sa iti bati joc de capu tau?laughing
Tunde-te dar sa nu te prind pe TPU dupa cu intrebari genu
"Cat timp imi ia sa imi creasca X centrimetri ca m-am tuns si nu imi place "

| Cornulets a răspuns:

Pai spune`i: Mama, am si eu o varsta si pana la urma nu mai sunt in anii 80, suntem in secolul 21 puppy dog eyes te rog frumos din sufletel.parul o sa`mi creasca si nu e mare lucrusad te rog eu frumos sa ma lasi sad
SI daca nu te lasa faci rost de bani si te tunzi.nu cred ca are ce sa-ti faca doar nu te tunde la chelie?!laughingSucces:*

| Cornulets a răspuns:

Funda?big grin
love struck