| anonim_4396 a întrebat:

Poate ca nu e cea mai potrivita categorie dar cred ca e cea mai vizualizata.Am 13 ani.As vrea mult sa imi fac o schimbare de look, sa imi tund parul in scari.Am parul saten, ondulat si destul de lung. Vreau sa o conving pe mama sa ma lase, pentru ca nu e de acord. Ea e putin mai severa si nu stiu cum sa o conving sa ma lase.Cine ma ajuta primeste FUNDA + VOT! Ceilalti primesc VOT!

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai eu cred ca lucrul acesta ar trebui sa il ceri cei mai bune prietene, pentru ca noi nu avem de unde sa stim ce haine ai tu, sau cum ai tu parul, pe scurt nu te cunoastem si un prieten adevarat te cunoste cel mai bine si el iti poate da sfaturile cele mai bune ...bafta :*

| Roxana6 a răspuns:

Numai ca eu ma refeream la faptul ca vreau sa o conving pe mama sa ma lase, pentru ca nu e de acord sa imi tund parul in scari.Nu ma refeream la cum sa imi tund parul.