| bOalaDeOchi1 a întrebat:

Hey :X am nevoie de ajutorul vostru.Am 13 ani, si vreau sa imi cumpar o placa de par si sa ma tund in scari, dar mama mea nu ma lasa.Stiu ca poate strica parul, dar cu placa m-as face doar cand s-ar increti (ondula), adica destul de rar, iar cu tunsul in scari, sunt sigura ca se poate indrepta. Dar nu stiu cum sa o conving.Multumesc.Sper sa ma ajutati sa o conving pe maica-ma :X va pup.

Răspuns Câştigător
| Dragneel a răspuns:

Pai tu vrei sa te faci cu placa cand te duci la scoala? oricum, eu zic sa iti iei placa numai daca ai unde sa o folosesti,si sa nu te faci in fiecare zi sau foarte des pentru ca e supper nasool o sa ti se faca parul' super naspa,numai asa la o ocazie, sau ca sa impresioneziwinking si cu tunsul in scari eu m`am mai tuns in scari si mama a fost de`acord nu inteleg de ce mama ta nu ethinking ii poti spune ca nu e nimic urat e chiar bine pentru par sa-i mai schimbi si lui formawinking. spune`i si tu ca placa o sa ti`o iei dar o sa te faci la petreceri si la ocazii speciale, si vrei sa te tunzi simplu, ii spui ca iti place cum iti sta si cum ti-am zis eu ca e bine pentru par sa-i mai schimbi forma. Succes! Sper ca ti-am fost de folos! Te puup >; d :*

3 răspunsuri:
| georgiana9022 a răspuns:

Ei daca ea nu e de acor zii in felul urmator mama te rog uite poate ai si u dreptate dar ascultama si pe mine macar odata uite toate colegele mele sunt tunse in scari si le sta foarte bine te rog te rog te rog ma lesi si pe mine? si dupa ce zici asta pupo si strange-o la brate:X bafta

| kessu a răspuns:

Demonstreaza-i ca-ti v-a sta bine...sau lasati-l asa ...placa arde rau parul.acum mai depinde si ce par ai

| BestOfTheBest a răspuns:

Vino la mine, stinge lumina si da`mi o foarfeca.nu o sa mai ai nevoie de placa happyo sa ai nevoie de pastile de crescut parul laughing