| BaLoNaSh12 a întrebat:

1. Cum vi se par pantalonii cu turul lasat?
2. Cum vi se par oameni cu pierce in limba, buza, spranceana etc?

8 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! Phey sunt destul de dragutSi pantaloni cu turul lasa in leg cu piercingurile : am avut in limba da l-am dat jos si am avut si in buza dar l-am dat jos.:d si mi-am pus altul tot in buza dar il dau jos si pe asta rolling on the floor) din cauza diriga`mii`angry COMUNISTA!

| ruxi a răspuns:

1) pantalonii cu turul lasat sunt draguti :X
2) pierce-urile sunt de prost gust. mi nu imi plachappy

| Kqzu97 a răspuns:

1.Imi placlaughingsunt frumosi

2.Imi placlaughingmai ales cei care au pierce in limba:X

| PikaRawrr a răspuns:

Pai intai si intai gusturile nu se discuta
dar daca vrei neaparat raspuns uite ce cred eu
1. arata destul de bine [pantalonii] si sunt buni pentru a dansa
2. oamenii care fac asta ma dezgusta.dar fiecare cu gusturile lui.

| Tania a răspuns:

Pantalonii cu turul lasat nu imi place deloc, pare ca persoana respectiva a uitat sa treaca pe la toaletalaughing, iar cu pierce urile nu am nimic dar mi se pare ca urateste.Pana la urma era o vorba:„Nu e frumos ce e frumos e frumos ce imi place mie". Asa ca fiecare cu ale lui

| theorizer a răspuns:

Vintage, adica de moda veche, sunt pantalonii de reper
e drept ca nu se purtau pe strada, ci doar in spectacol

| Kandy17 a răspuns:

Cred ca fiecare are dreptul sa-si aleaga stilul, cat despre pantalonii cu tur, sunt frumosi ( depinde de model ) insa nu arata bine pe oricine :d

| Ilarion_6007 a răspuns:

Personal, nu am nimic impotriva pantalonilor cu turul lasat sau al piercing-urilor, dar nici in comun cu ele. Fiecare face ce vrea!