| Skypee a întrebat:

Sall, pierce in spranceana sau in buza ce vi se pare mai atragator?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu daca unora li se pare atragator dar mie nu...

| măcheamăăăî a răspuns:

Nu e atragator deloc. In spranceana, ca sa fie mai putin vizibil totusi.In buza arata a rocker.

| Doηηa a răspuns:

Niciunde...

| euuuy a răspuns:

Buza

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In ambele buze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer flashul in ureche sau bridgeul din nas. Daca ar fi sa aleg cu pistolul la tampla, as alege pierceul din buza de jos. Mi se pare incredibil de dragut la fete.

| Skypee explică:

Ma refer la buza inferioara(de jos)

| OchiiCaprui a răspuns:

Nu stiu cum li se pare altora dar mie imi place mai mult in buza, e mai atragator!

| justmebi a răspuns:

Cel mai tare si mai atragator mi se pare cel de sub buza inferioara. poate si pentru ca sunt rockerita happy dar dintre cele 2 imi place mai mult in spranceana.

| Copiliţă a răspuns:

- Mie îmi place cele-n buza de jos! big grin

| JustOneDay a răspuns:

In nas laughing)) Glumesc, nu mi se pare atragator...

| Creeper2000 a răspuns:

Sau ce mi se pare mai dureroslaughing))