| liiaa a întrebat:

1.Este bun sapunul Protex pentru fata? Daca da, la ce ajuta?
2. Exista liceu sau facultate in Craiova-Doj pentru teatru-actorie?
Astept raspuns urgent! Primul si cel mai corect va avea FUNDA!

Răspuns Câştigător
| anonim5491 a răspuns:

Funda?

4 răspunsuri:
| liiaa explică (pentru anonim5491):

Stii cumva ce liceu trebuie sa faci ca sa ajungi actor? Daca imi raspunzi la intrebarea asta iti dau funda.

| anonim5491 a răspuns (pentru liiaa):

Liceul de arta...altul nu vad

| anonim5491 a răspuns (pentru liiaa):

Am auzit ca daca vrei sa fii un actor bun trebuie sa faci si cursuri de teologie de la Maria Dinulescu, si aia e actrita

| anonim5491 a răspuns (pentru liiaa):

Funda?