| JohnnyLike a întrebat:

1)Sunt baiat Am capul oval si vreau sa imi las parul lung dar inca imi creste.
2)Dar nu stiu de ce imi creste in sus eu as vrea sa imi creasca
lipit de cap.
3) Port permanen o sapca ca sa nu mai imi stea parul umflat
4)De cate ori trebuie sa ma spal pe cap pe saptamana ca eu ma spal in fiecare zi
Dau funda

5 răspunsuri:
| CatalinaMarina a răspuns:

Buna! Parul e normal "sa-ti creasca in sus", dar se va lasa din cauza greutatii sale.E nevoie de timp si rabdare. Din cauza sapcii ar putea sa-ti stea unmflat deoarece se electrizeaza, deci mai bine lasa-l liber.Ar trebui sa te speli pe cap cam de 2-3 ori pe saptamana.(dar acum ca e vara e ok de mai multe ori)

| JohnnyLike explică (pentru CatalinaMarina):

Mai astept raspunsuri ....multimesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E normal sa creasca parul.
Parul mai ales in timpul verii cum transpiri, de 2-3 ori pe saptamana il poti spala.
Te pup!

| Piratul10 a răspuns:

4) normal trebuie sa te speli o data la 2 zile.
Dar cum e vara ar trebuie sa încerci sa te speli 1 pe zi.

| Traficdeacadele a răspuns:

Doamne-Doamne nu o sa-ti dea o freza gata facuta, asa cum vrei tu. Trebuie sa ti-o faci, nu sa astepti ca parul sa se aseze exact cum vrei tu.