| Enzo_3293 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum sa imi intretin parul adica nu stiu ce sa ii fac acum 1 saptamana m-am tuns 0 si vreau sa creasca mai repede si nu stiu cum fac dus in fiecare zi (ma spal pe cap)

Răspuns Câştigător
| hodania a răspuns:

Sa te dai cu ulei de masline, ulei vegetal, leustean pisat si cimbru. stiu suna ca si cum ai face ceva de mancare dar toate la un loc iese ceva f.bun si eu am fost tunsa 0 si asa mi-a zis mama ca ea e experta in par.