| anonim_4396 a întrebat:

1. Voi ce spuneti, care este mai benefica pentru piele, crema de galbenele sau unguentul de galbenele?

2. Ce ati folosit pentru pete rosii ramase la cosuri?

3 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Crema este mult mai eficientă!
Părerea mea.

| ralucikaa a răspuns:

Crema de galbenele este buna pentru diferite tipuri de tenuri< eu daca nu te_am vazut nu stiu ce ti_as putea recomanda deoarece eu nu am cosuri, dar am auzit ca crema de galbenele este foarte eficienta

| nicudinu91 a răspuns:

Stiu ca o sa ti se para ciudat raspunsul dar uitel: dupa ce storci un cos da cu vata imbibata in spirt. PS: la mine merge si imi trece in max 2 saptamani.