| anonim_4396 a întrebat:

HELLP! este bun unguentul de galbenele (unguent nu crema!) pentru petele rosii de la cosuri si pentru gaurile de la cosurii? sau ce alte remedii mai stiti pentru a scapa de acestea? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Ady_Eu_1992 a răspuns:

Ia o lamaie taio felii cate felii vrei tu si te dai pe fata cu feliile alea si lasi sa se usuce lamaia pe fata trebuie reptat tratamentu 2 saptamani si da rezultate bune usuca cosurile asstupa cicatricele cosurilor dispar punctele negre! Funda :X daca te-am ajutat...

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Mai bine incearca crema cicalfate de la avene.

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Am folosit si eu si este bun deoarece are rol cicatrizant happy.
Pa, pa.

| SasukeCS2 a răspuns:

Da este, cicatrizeaza.

| Anne07 a răspuns:

Buna...unguentul de galbenele doar cicatrizeaza, eu una l.am folosit, insa nu mi se pare foarte bun...consulta un dermatolog :*

| alexutzaa09 a răspuns:

Aspirina zobita si dizolvata in apahappyziiic si eu..depinde ce reactii ai. daca esti alergica mai bine lasa laughingpuupiiikiss

| johnnytheboss a răspuns:

DA este foarte bun, si eu folosesc, are efect cicatrizant, si crema si unguentul.