| Diiona a întrebat:

A auzit cineva de acest produs : lefery active cell regeneration for day? Este teapa sau chiar ajuta?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Este prea nou ca sa stim. Sunt foarte putine opinii exprimate, iar cele positive pot fi ale oamenilor firmei. Se practica chestia asta.
As zice sa mai astepti.

| kiri11 a răspuns:

Mama il foloseste, este din zisele ei un produs bun si vrea sa continue tratamentul. A primit oferte destul de bune de pret, aici ai linkul comenzii de unde a facut comanda : http://cotidianulnostru.com/frumusete/health-report-lefery/

| kiri11 a răspuns:

Efectele pot fi din ceea ce vad diferite, eu tot am incercat dar prietene de-ale mamei nu au avut efecte precum cele ale mamei de exemplu