| kiri11 a întrebat:

Ok, ajut cu un produs si sper sa fiu ajutata cu un altul la fel de bun.
Am avut in urma cu ceva timp un post unde am cerut ajutorul in legatura cu niste pete maronii care-mi aparusera pe ten. Intre timp am comandat o crema numita Lefery care in ciuda faptului ca eram ferm convinsa ca nu ma va ajuta a avut un efect "UAU!". Petele au disparut in scurt timp si in plus crema imi hidrateaza foarte bine tenul si m-a scapat si de riduri. Crena se poate comanda pe urmatoarea adresa : galeriedecumparaturilefery.com/frumusete/lefery-sem/

Ok si acum la intrebarea mea. Acum ca sunt multumita de tenul meu as dori sa si slabesc putin. Nu sunt foarte impatimita dupa diete sau sport..desi am auzit ca sunt anumite suplimente de slabire care intr-adevat te ajuta sa slabesti fara a avea diete stricte. Daca se poate, cineva care este dupa un astfel de tratament si a avut efecte sa-mi spuna ce produs a folosit.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| kiri11 explică:

Cred ca am dat peste o crema si mai buna care se numeste snake b effect. Link-ul si opiniile - http://jurnalzilnic.com/frumusete/snake-otn-2-wm/kr/?aid=80242

| kiri11 explică:

O folosesc acum si sunt foarte multumita de ea big grin recomand

| kiri11 explică:

Eu am nevoie de o crema care ma poate ajuta in problemele tenului, pete, ten uscat si eventuale riduri premature

| kiri11 explică:

Am gasit o alta crema si mai buna happy - Perle Bleue Visage Care Moustire se numeste. Multe informatii se pot gasi si pe internet. Recomand happy

| amysavca a răspuns:

Maninca Avocado, iata un lynk pentru slabirea cu avocadohttp://www.unica.ro/......urta-20168