| ttpu a întrebat:

A avut cineva parfumul Rare Pearls? Cum miroase? Ce parere aveti despre acest parfum? L-ati mai vrea si 2 oara?

5 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Eu am avut si acum am.Miroase.....Nu pot sa exprim in cuvinte mirosul...De la departare mi-a spus matusa mea ca miroase aproape la Passion Dance si da, l-as mai vrea si a 2a oara.a 3a oara.E super..iti spun merita banii si nu te mint:*

Sper ca te-am ajutat!

| ttpu explică (pentru SwettyCat):

Eu deja l-am comandat online cu toate ca nu stiam cum miroase.Totusi ma bucur sa aud ca-l mai vreti si a 2 a oara, asta inseamna ca merita.Multumesc mult!

| SwettyCat a răspuns (pentru ttpu):

Ooo da, merita!

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Da..eu prima data l-am primit la varsta de 14 ani de la un prieten si mi-a placut foarte mult, miroase foarte frumos, este un parfum de buna calitate (tine pana la 48 de ore mirosul chiar si dupa spalare)Eu acum il am a 3a oara.Imi place foarte mult
Inca niste arfume care miros extraordinar si imi plac foarte mult sunt Alien si Versace(sunt super faine)

| ttpu explică (pentru ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ):

Ma bucur sa aud asta pentru ca l-am comandat online si eu la avon cu toate ca nu stiam cum miroase.Multumesc mult pentru raspuns.