| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna TPU. Pentru cei care au parfumul Incandessence Lotus de la Avon,miroase bine? M-am gandit de multe ori sa imi iau, dar am auzit ca nu e persistent si parca nu as mai vrea sa arunc iar 40-50 de lei pe un parfum care miroase ca unul ieftin. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De obicei parfumurile de la Avon nu sunt persistente, de aia sunt si la preturi asa mici 40-50 lei, nu sunt parfumuri originale, alea costă 300-400 lei dar persistă mirosul sunt parfumuri frantuzesti dar cine isi permite sa dea 400 lei pe asa ceva.

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Apa de ploaie = Avon
Trebuie sa recurgi la parfumuri arabesti daca vrei ceva de buget si bun.