| marianamay a întrebat:

A ce miroase parfumul Far Away de la Avon? va place mirosul?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna este un parfum cu un miros dulce, acum fiecare are alt tip de ph al pielii, ceea ce se potriveste une i fete poate tie să nu ti se potrivească să î si schimbe mirosul in contact cu pielea ta, cel m ai bine mergi la un stand avon si ceri o mostră de parfum, si i ti dai pe încheietura mîinii, si dacă i ti place cum miroase, atunci merită investitia, dacă nu nu.

| ImCalledLamă a răspuns:

Eu il am si miroase foarte frumos. Ti-l recomand mie imi place mult. Ca miros nu il pot descrie dar te asigur ca nu vei regret. Pwp :*

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Miroase super!
Daca cauti in parfum romantic, dulce si feminin ia-l pe Far Away!
Bafta :* :*

| RedRoses a răspuns:

Si mama mea are acest parfum...Este superb ♥ Mie una imi place foarte mult, si la miros, sincer nu prea pot sa ti-l descriu... Nu este nici foarte puternic sa zici ca iti vine rau de la miros si nici prea slab sa nu il mai simti dupa 2h. Mama mea se da dimineata si il simt si seara happy Incearca, nu vei regreta :*! Bafta ♥