| anapmariap a întrebat:

Vreau sa cumpar mamei un parfum de la Avon. M-am gandit la parfumul Far Away Gold
Miroase bine?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Eu l-am avut.
De mirosit miroase bine, dar are un miros puternic şi cred că s-ar plictisi repede de el.
Mai bine îi iei un Today Tomorrow care miroase mult mai bine şi este superb. Poţi opta şi pentru Mesmerize dacă este o doamnă rafinată mama ta, Lacroix Rouge, Premiere Luxe Gold Blush, Little Black, white, red, gold, pink dress, Incandessence Flame, Avon Femme, Avon Sensuelle.
Sunt mult mai ok decât Far Away Gold.

2 răspunsuri:
| Antonika_Anto_1994 a răspuns:

Da.Far Away Gold, parerea mea miroase superb.

| anonimbaby12 a răspuns:

Da,miroase frumos. Iti recomand parfumul infinte moment sau incandessence, sunt geniale.