| roxxy96 a întrebat:

A comandat cineva ceva de pe site-ul bonprix.ro? imi puteti spune si mie daca produsele seamana cu cele de pe site daca marimile se potrivesc. in cat timp vau trimis produsul/ele si daca sunt de calitate ca as vrea sa comand o pereche de cizme si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| bublegum a răspuns:

Da eu am comandattongue
produsul mi-a venit in 4 zile. marimea era perfecta,( o prietena cu o marime mai mare a avut niste prb, dar sau rezolvat)si sunt de o calitate exceptionala, si eu mi-am comandat ceva sandale (ceva de genu) si inca si acum sunt bune nu au nici o prb mai ales ca eu is cam impiedicata laughing
se merita sati cumperi de la eilove struck

2 răspunsuri:
| BogdanaV a răspuns:

Bună Roxy! Produsele sunt cum trebuie, doar că ei au o problemă cu termenul de livrare. Produsele ajung foooarte târziu, aşa cum e şi în cazul Quelle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bon Prix – Mauvaix service – ATENTIE la bonprix.ro