| ThinkAgain a întrebat:

Buna!
a comandat cineva de pe site-ul tangleteezer.ro? As vrea sa comand dar nu stiu daca site-ul e sigur. Imi puteti spune cateva parari? Produsele v-au venit in stare buna? Si comanda vine la posta, adica prin Posta Romana, nu?
multumesc anticipat!
dau FUNDA + VOT TUTUROR!

3 răspunsuri:
| georgiana1316 a răspuns:

Buna si tie!
Da am comandat de pe tangle teezer.ro o perie de par la 49 de lei.Este in stare perfecta si am primit-o prin posta romana.Iti recoman acest site din tot sufletul meu.Cu placere, anticipat.

| ThinkAgain explică (pentru georgiana1316):

Multumesc mult! si ai platit cand ai ridicat coletul de la posta, nu?batting eyelashes

| georgiana1316 a răspuns (pentru ThinkAgain):

Da.Funda?