| Gigicapitica a întrebat:

A comandat cineva de pe carpahtian-endemics? Sunt prețuri foarte mici pentru produsele respective și mă gândeam că ar fi outlet sau furate sau mai știu eu ce, dar am mai navigat pe site și pare cumva dubios și na, nu prea am chef să-mi iau țeapă.

3 răspunsuri:
| wexceptional a răspuns:

Da, e o firma serioasa si nu sunt preturi asa de mici poti sa comanzi linistita. Ce iti cumperi?

| Gigicapitica explică (pentru wexceptional):

Bocanci new rock pe care practic în vând de 10 ori mai ieftini happy
Mi-a părut ciudat că aveau exact aceleași recenzii de la aceiași oameni la poze diferite (o dată la bocancii noi și o dată la cei second hand, erau exact aceleași detalii cu excepția pozelor). Tu ce ai luat?

| flyingblog a răspuns:

Este mare SCAM! Fura poze cu produse de pe site-uri si apoi le afiseaza cu preturi foarte mici pentru a putea astfel prelua/fura/comercializa datele tale personale! Comanda nu va ajunge niciodata la tine pentru simplu motiv ca nu exista! Aveti grija unde va introduceti datele personale si de la cine comandati online!