| KSD a întrebat:

A comandat cineva de pe lightinthebox? se plateste transportul? cum se procedeaza?

4 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Toate raspunsurile le gasesti direct pe site, pe prima pagina. Este chiar asa greu sa citesti?

| KSD explică (pentru SaschaM):

happy Nu e chiar asa de greu, dar chiar am cautat peste tot si nu scrie expres cat ar fi pana in Romania, daca stii de ce n-ai zis direct? Ironia vietii!

| SaschaM a răspuns (pentru KSD):

:)) de unde sa stiu?! M-am uitat si am aflat. Se pare ca nu ai cautat chiar peste tot http://www.lightinthebox.com/knowledge-base/c1229/a3018.html

| KSD explică (pentru SaschaM):

Multumesc frumos, m-ai lamurit