| Alison95 a întrebat:

A comandat cineva haine de pe siteul kurtman? cum sunt produsele?happy

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Mi-am luat un din asta
http://www.kurtmann.ro/? spcat=femei&cod=6811415210
da era pe bej.
Este foarte calitativ, dar eu mi-am luat masura M si de fapt imi trebuia S... oricum imi place foarte mult si iti dai seama si dupa cum e construit site-ul ca e unul serios.
Si ai grija la masuri :))

| vartolome1 a răspuns:

Sunt ok. Stiu pe cineva care mai face cumparaturi de acolo si nu a avut niciodata probleme, iar lucrurile sunt de calitate.

| ImAnFockinUnicorn a răspuns:

Hey, imi dai te rog linkul?

| E03043036 a răspuns:

Sunt foarte calitative spre exemplu prietena mea intotdeauna procura haine de acolo si nu am auzit-o niciodata zicind ceva de rau despre acest site....asa ca incearca si tu