| AndrewR a întrebat:

A comandat cineva haine de pe siteul zoot.ro sau zalando.ro? As vrea niste recenzii. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe zalandoo am comandat, e cel mai mare magazin de haine din europa.

| doctorandus a răspuns:

Zoot nu cunosc. Zalando e de incredere, e o companie mare si nu face escrocherii.

| J0B0MAT a răspuns:

Zalando e ok.

| sammie a răspuns:

Zoot pare cam nesigur, insa Zalando este un magazin foarte popular si renumit.

| Dandinelle a răspuns:

Zalando e adevarat, exista firma, are si sediu adevarat (fain chiar big grin, in Berlin ), haine de brand si de calitate. nu stiu nimic de zoot.