| mirela01 a întrebat:

A cumparat cineva aparatul relax and tone? e bun?

4 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Il am si eu... daca te tii de treaba si te masezi cu el in fiecare zi chiar se vede [ acum nu te gandi ca transforma o grasa intr-o suplahee hee ] dar chiar se vede. Nu se compara cu sportul si e si normal sa fie asa. Daca ai si un pic de grija ce mananci se vor vedea ceva schimbarihee hee

| šρяίηģ a răspuns:

E bun doar din unele puncte de vedere. Capul de masaj este foarte bun, te relaxeaza totalbatting eyelashes... dar, rezultatele cu celelalte capete intarzie sa apara. Daca faci sport in acelasi timp, te ajuta Relax& Tone, dar daca nu, rezultatele se vad abia mai tarziu. Nu trebuie sa te astepti la minuni. Pe banii pentru. aparat, mai bine iti faci abonament la sala cu instructor personal si sigur vei avea rezultatele rapide mult mai repede.
Take carewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la cumparat o prietena si spune ca nnu este prea eficient in lupta cu celulita... poate ca ofera doar relaxare. Un sfat nu da banii pe prostiihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... e bun, dar zace in cutie...