| Andreyutza_1186 a întrebat:

A cumparat cineva "Relax and tone"de la telesoping? http://www.top-shop.ro/....../index.asp A dat rezultate? In cat timp ati slabit si de la cate kg la cate? Sau de la cati cm la cati?

3 răspunsuri:
| Yollanda;x a răspuns:

Sincer, nu sunt bune de nimic. Mai bine te-ai apuca de un sport ceva daca vrei sa slabesti.

| viseaza a răspuns:

da ia cumparat tata mamei de ziua eilaughing bine nu sunt foarte bune de fapt nu te ajuta mai cu nimic deci iti zic ca dai bani degeababig grin

| polidonia a răspuns:

Il am de o saptamana.Am fost sceptica la inceput, insa folosit cam 30 minute pe o parte ( cam o ora la un picior) se vad ceva rezultate.Il folosesc cu o crema anticelulitica de la elmiplant. Pielea e mai neteda, a mai disparut si ceva din celulita, si cam 1 cm din pulpa. E u zic ca tb sa ai grija si cum te hranesti. Eu nu mai mananc paine de 3 luni si de la 67 am 62, insa dupa 5 nimic si evit dulciurile plus cam 2 litri de lichide.